با سلام
از آنجا که سرمایه اصلی ما شما هستید جلب رضایت شما در درجه اول قرار دارددر همین راستا بسته بندی با کیفیت و ارسال سریع اهمیت فراوانی برای ما دارد و به دقت انجام می‌گیرد و تطابق اجناس با ویژگی‌های اعلام شده در وبسایت بررسی می‌شود.

در چه شرایطی می‌توان کالا را مرجوع کرد؟

اگر شما به هر دلیلی از محصول خریداری شده راضی نباشید می توانید محصول را مرجوع کنید.  

چگونه سفارش خود را مرجوع کنیم؟

از طریق دایرکت اینستاگرام ، واتساپ ویا باید از طریق شماره‌ پشتیبانی با کارشناسان ما تماس بگیرید.(02433742171) وهماهنگی لازم را به عمل آورید. ارسال کالای مرجوعی تا فروشگاه و همچنین ارسال کالای جایگزین برای مشتری، بر عهده فروشگاهمی باشد. ارسال کالای جایگزین پس از دریافت کالای مرجوعی از مشتری انجام خواهد شد.

نکات مورد توجه در روند مرجوع کردن کالاها

برای مرجوع کردن کالا لازم است محصول موردنظر را به همراه کارتن اصلی خود و فاکتور درون کارتن ارسال نمایید. توجه داشته باشید که مخدوش کردن جعبه یا نوشتن هرگونه یادداشت بر روی آن امکان بازگرداندن کالا را از بین می‌برد. اگر قصد مرجوع کردن کالاهای چند تکه یا محصولاتی که شامل اجزای مختلف هستند را دارید، باید آنها را به طور کامل ارسال کنید. وجود کسری در محتویات بسته‌بندی، شرایط مرجوعی کالا را نقض می‌کند.

برای تست و مرجوع کردن کالا چقدر فرصت داریم؟

توجه داشته باشید که اعلام نقص یا عدم تطابق کالای تحویل گرفته شده با سفارش باید حداکثر پس از ۷ روز از دریافت کالا انجام گیرد و پس از این مدت، امکان مرجوع کردن کالا وجود نخواهد داشت.